Bartek – Kreatywny Przedsiębiorca [WIDEO]

Czasem nasza pasja jest na tyle unikalna, że żadna uczelnia nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej dawki wiedzy, by realizować ją skutecznie. Wystarczy jednak odrobina odwagi, by podążać swoją ścieżką i osiągnąć sukces.

Kreatywny przedsiębiorca.

Kreatywny przedsiębiorca.Czasem nasza pasja jest na tyle unikalna, że żadna uczelnia nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej dawki wiedzy, by realizować ją skutecznie. Wystarczy jednak odrobina odwagi, by podążać swoją ścieżką i osiągnąć sukces.Swoją drogą podążał zawsze Bartłomiej Hrk, który w poszukiwaniu wiedzy wyjechał do Wielkiej Brytani, by szkolić się w najlepszych firmach produkujących profesjonalny sprzęt audio. Zaangażowanie i pomysłowość Bartka zostały doceniona, jednak on wiedział, że to tylko pierwszy krok do założenia własnej firmy.Dzisiaj prowadzi pierwszą w Europie (a jedną z trzech na świecie) firmę produkującą unikalne sprzęty dla muzyków. Jego wynalazkami interesują się ludzie z całego świata. Marka HRK stale się rozwija, poszerzając ofertę i dając pracę młodym.

Opublikowany przez kreuje.pl Czwartek, 7 lutego 2019

Swoją drogą podążał zawsze Bartłomiej Hrk, który w poszukiwaniu wiedzy wyjechał do Wielkiej Brytani, by szkolić się w najlepszych firmach produkujących profesjonalny sprzęt audio. Zaangażowanie i pomysłowość Bartka zostały doceniona, jednak on wiedział, że to tylko pierwszy krok do założenia własnej firmy.
Dzisiaj prowadzi pierwszą w Europie (a jedną z trzech na świecie) firmę produkującą unikalne sprzęty dla muzyków. Jego wynalazkami interesują się ludzie z całego świata. Marka HRK stale się rozwija, poszerzając ofertę i dając pracę młodym.

Zostaw komentarz