Zdjęcia pełne emocji

Kolejny odcinek poświęcony jest fotografii. Towarzyszy nam ona każdego dnia – robimy zdjęcia, aby utrwalić ważne momenty, krajobrazy, które chcemy zapamiętać, ale także osoby napotkane na naszej drodze. Robimy to za pomocą aparatu, telefonu, tabletu – korzystamy z wielu narzędzi do utrwalania wspomnień. W poszukiwaniu sposobu na wykonanie dobrego zdjęcia dobieramy odpowiedni kadr, światło, czy sprzęt. Zrobienie idealnej fotografii wymaga sporo pracy, pomysłu i wytrwałości – zwłaszcza, że czasami znalezienie odpowiednich warunków zajmuje dużo czasu.

W kolejnym odcinku naszego programu uczestniczyła wyjątkowa Izabela Melon, która fotografią zajmuje się zawodowo i hobbystycznie. Specjalizuje się przede wszystkim w fotografii ciążowej, noworodkowej i dziecięcej. Jak sama pisze na swoim profilu: fotografia jest dla niej pewną sztuką obserwacji, znalezieniem czegoś ciekawego w zwykłym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami czasu i przeniesienia się w świat aparatów, sesji zdjęciowych i łapaniu chwil.

Po więcej informacji na temat Izabeli Melon (Melonowelove) wpadnijcie na strony:
https://www.facebook.com/melonowelove
https://www.instagram.com/melonoweloove/
https://melonowelove.pl/

Zostaw komentarz