Kreatywna strona życia

KIM JESTEŚMY?

Kreuje.pl to portal studencki, który pokazuje wszystko, co trzeba zobaczyć, gdzie być i kogo znać. Pokazujemy niebanalne przedsięwzięcia i niezwykłych ludzi: tych, którzy w pionierski sposób odnieśli w życiu sukces.  Promujemy wszystko co oryginalne, pomysłowe i twórcze, to co nas zachwyca.

Przy okazji zastanawiamy się nad samą kreatywnością. Czym ona jest, co nam daje, skąd się bierze? Co robić, by zwiększać swój potencjał i osiągać niezwykłe efekty?

Nasz portal wciąż się rozwija.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą się rozwijać razem z nim.
Podpowiadajcie nam, zgłaszajcie uwagi, ale także budujcie z nami
kreatywną stronę Internetu.

KONTAKT:
redakcja@kreuje.pl

__________________

Słowo kreuje spowszedniało. Słyszymy je w każdym możliwym kontekście. „Kreatywne” jest wszystko. Teraz każdy tworzy. Nie bardzo zdajemy sobie sprawę z tego, co naprawdę kryje się za kreatywnością. My do tego procesu podchodzimy metodycznie.

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach, będących wynikiem badań nad twórczością. Na wypracowanych sposobach jej ćwiczenia, które od lat realizowane są w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Już 25 lat pokazujemy, jak być twórczym. Nasi studenci odkrywają kreatywność i uczą się, jak wygrywać, tworząc ponadstandardowe projekty. Uczelnia sama w sobie jest dowodem, że działaniem twórczym można pokonać nawet największe kryzysy.

 

Makary Krzysztof Stasiak

Makary K. Stasiak
twórca portalu Kreuje.pl


Wydawca: Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości i Nauki PiN

Zespół: Makary K. Stasiak, Marcin Kluczyński, Karol Szlawski, Krzysztof Lewandowski, Paulina Gocała, Wiesław Przybyła, Natalia Królikowska, Kinga Kwiatkowska-Kuc