Kreatywna strona życia

Kreuje.pl to portal telewizji internetowej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Pokazujemy niebanalne przedsięwzięcia i niezwykłych ludzi: tych, którzy w pionierski sposób odnieśli w życiu sukces oraz tych, którzy są na początku swojej kariery, ale nie brakuje im pasji i zapału.  Promujemy wszystko to, co oryginalne, pomysłowe i twórcze – to co nas zachwyca.

Co odróżnia naszą telewizję od innych? Stawiamy na młodych ludzi i nie obawiamy się poruszania żadnego tematu. W naszych produkcjach zobaczysz młodych prezenterów i ich autorskie programy.

Nasz portal wciąż się rozwija.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą się rozwijać razem z nim.
Podpowiadajcie nam, zgłaszajcie uwagi, ale także budujcie z nami kreatywną stronę Internetu.

KONTAKT:
Redakcja: redakcja@kreuje.pl

Słowo „kreuje” spowszedniało. Słyszymy je w każdym możliwym kontekście. „Kreatywne” jest wszystko, a „twórcą” jest każdy.  Nie bardzo zdajemy sobie sprawę z tego, co naprawdę kryje się za kreatywnością. My do tego procesu podchodzimy metodycznie.

Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach, będących wynikiem badań nad twórczością. Na wypracowanych sposobach jej ćwiczenia, które od lat realizowane są w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Już 25 lat pokazujemy, jak być twórczym. Nasi studenci odkrywają kreatywność i uczą się, jak wygrywać, tworząc ponadstandardowe projekty. Uczelnia sama w sobie jest dowodem, że działaniem twórczym można pokonać nawet największe kryzysy.

Makary Krzysztof Stasiak

 

Zespół:

  • Makary K. Stasiak,
  • Marzena Czerwińska-Murgan,
  • Krzysztof Lewandowski,
  • Angelika Wieczorek