Energia, motywacja, samodyscyplina – biegacz z pasją

Piotr Dybowski, właściciel Studia Treningu Personalnego One on One,  może pochwalić się pokonaniem 230 km na Saharze – zajęło mu to 6 dni, musiał sam zadbać o wyżywienie i nie posiadał supportu. Brzmi nieźle, prawda?

– Stwierdziłem, że czemu miałbym tam nie jechać? Była to jedna z fajniejszych przygód, udało mi się ukończyć trasę z całkiem niezłym wynikiem. Kolejnym etapem był Runmageddon Kaukaz – wspomina Piotr.

Piotr Dybowski runmagedon kaukaz

Piotr Dybowski podczas Runmagedonu na Saharze

Już za kilka dni, podczas jednego etapu, zamierza odbyć 130 km bieg Super Trial. Podczas biegu nie będzie mógł korzystać z pomocy.

„Tam gdzie warto dotrzeć nie ma dróg na skróty” – to słowa z bloga Piotrka i jedna z idei, którymi się kieruje.
– Droga i to, że cel jest faktycznie wysoko, ale osiągalny, jest fajna i róbmy to, cieszmy się z tego, że możemy do czegoś dążyć.
Ma być ciężko, bo wtedy wiemy, że cel jest ważny. Małymi kroczkami, ale bez skrótów, starajmy się osiągać nasze marzenia – komentuje.

Piotr Dybowski runmagedon

Nasz gość zaznacza, że do startów potrzebna jest duża determinacja i umiejętność programowania samego siebie. Z uśmiechem przyznaje, że sam nie jest idealny i walczy np. z łakomstwem.

W naszej produkcji opowiada o swojej największej pasji, czyli bieganiu. Zdradza też, jak wygląda praca trenera personalnego. Zobaczcie sami, skąd czerpać motywację do swoich działań!  https://kreuje.pl/jak-odnalezc-motywacje-w-sporcie/

Więcej informacji na temat Piotra znajdziecie na stronach:
https://www.facebook.com/PiotrDybowskiTrener
https://www.instagram.com/coach.dybowski
http://www.trener-osobisty.org.pl

Zostaw komentarz